28листопада2023

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Нового директора кропивницького театру обере конкурсна комісія з дев’яти осіб

КУЛЬТУРА

Нового директора кропивницького театру обере конкурсна комісія з дев’яти осіб

4 08 Будинок театру

Кіровоградська обласна рада оголосила конкурс на посаду директора театру корифеїв.

Директора Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького оберуть за результатами конкурсу. Відповідне розпорядження підписав голова обласної ради Юрій Дрозд.

"При вступі на посаду голови обласної ради я обіцяв, що поверну питання про призначення керівників комунальних підприємств до сесійної зали. Вирішувати мають депутати після проведення передбачених законом процедур – мається на увазі саме конкурс. І я, і весь депутатський корпус зацікавлені, щоб керівники цих підприємств працювали на правових засадах, отримавши імунітет на 5 років для реалізації власних програм розвитку. Через конкурси мають пройти усі претенденти на посади керівників тих чи інших комунальних підприємств", – наголосив голова обласної ради.

Обиратиме директора театру конкурсна комісія, яка складатиметься з дев’яти осіб. По троє представників до неї делегуватимуть обласна рада та обласна військова адміністрація, представники громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування та трудовий колектив театру.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до 14 серпня 2023 року за адресою: 25022, м. Кропивницький, пл. Героїв Майдану, 1 (ІІ поверх, каб. № 205, у робочі дні, з 08.00 до 16.00).

Телефон для довідок: (0522) 30-15-86.

Читайте також: "Ти не наш", – заявили директору кропивницького театру та запропонували написати заяву

Директор кропивницького театру консультується з юристами та планує черговий театральний сезон

В очікуванні театрального сезону: у Кропивницькому вирішують долю директора, призначеного на час воєнного стану