24квітня2024

ГОЛОВНА ПОДІЇ Як у Кропивницькому дякували захисникам за мир та Україну (ФОТО)

ПОДІЇ

Як у Кропивницькому дякували захисникам за мир та Україну (ФОТО)

36268 1200x800 2

Учора, 6 грудня, представники міської влади також вітали військових із їхнім професійним святом.

36265 1200x800 2

У Кропивницькому дислокується еліта Збройних Сил України – 3-ій окремий полк спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго. І містяни пишаються тим, що мають честь бути шефами легендарного підрозділу спецпризначення. Місто підтримує також тісні, дружні стосунки з командою десантного корабля «Юрій Олефіренко», та усіма військовими частинами, де проходять службу кропивничани, які постійно перебувають на бойовому посту, інформує пресслужба міськоїради.

"Від імені громади міста та депутатського корпусу щиро вітаю кожного з вас із професійним святом. У нашій країні восьмий рік поспіль найголовнішим питанням порядку денного є питання війни. Нам дуже дорогою ціною дається кожен відвойований метр української території. Зараз на сході України збираються нові російські полчища, до кордонів стягується купа зброї, тому кожне слово військових сьогодні вимагає особливої уваги від кожного з нас. Шановні воїни, за вашими спинами – народ і Україна. Я завжди говорю: бережіть себе, бережіть побратимів, бережіть Україну! Ми завжди чекаємо вашого повернення із ваших надскладних завдань. Зичимо здоров‘я, миру, злагоди і перемоги!", – наголосив Кропивницький міський голова Андрій Райкович. 

36274 1200x800 2

Почесну грамоту Кропивницької міської ради та її виконавчого комітетулмільник міста та секретар міськради Олег Колюка вручили учасникам бойових дій Віталію Кареті та Ігорю Кравченку.

Військові отримали і грамоти міської ради та подяки.

Сертифікат на 35 тисяч гривень керівники міста вручили третьому полку для поліпшення матеріально-технічної бази частини.

Не залишилися без уваги міської влади і волонтери, з якими місто тримає міцні і дружні стосунки. Вони отримали цінні подарунки.

36266 1200x800 2

Читайте також: