22вересня2021

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Чому важливо разом із кандидатом на посаду міського голови Кропивницького підтримати й партію, яка його делегує

ПОЛІТИКА

Чому важливо разом із кандидатом на посаду міського голови Кропивницького підтримати й партію, яка його делегує

 IMG 9138

Вирішивши підтримати когось із кандидатів на посаду міського голови, виборець має підтримати і партію, яка його делегує.

Чому це так важливо?

Ось як відповів на це запитання  кандидат на посаду Кропивницького міського голови, чинний міський голова Андрій Райкович:

"Знаю, що результати мого п'ятирічного управління міським господарством люди можуть оцінювати по-різному – комусь вони подобають, комусь ні, але я твердо переконався, що не завжди виконання програма міського голови залежить тільки від нього. Йому потрібна підтримка сесійної зали. Це однозначно. І перший період, як багато хто пригадує, це була боротьба проти міського голови. Поки він не прийме умови своїх опонентів.

Чому тричі змінювався секретар міської ради? Поки не вийшли на компромісну кандидатуру Андрія Табалова, поки кожна фракція не добилася захисту своїх інтересів у кадровій, поти не могли досягнути компромісу.

Громада вимагала конкурсності, чесності, прозорості, професіоналізму найвищого, а насправді все відбувалося по-іншому. Це політична квота. Це голосування за ту чи іншу посаду. І все. І в інакший спосіб ти не призначиш цих людей. Це стосувалося заступників міського голови, виконавчого комітету, і дуже багато часу системно, з дня в день, з місяця в місяць, з року в рік доводилося тратити час на узгодження і вмовляння, пошук компромісу заради того, щоб реалізувати масштабні містобудівні проєкти.

Одне слово, треба було докладати колосальних зусиль, щоб переконати тих, хто на громадських засадах представляє інтереси людей. Депутати не несуть юридичної відповідальності за прийняті рішення, але разом з тим без їхнього голосування, без більшості в сесійній залі не можна було б придбати ті ж тролейбуси, такі вкрай необхідні місту.

Тобто мало обрати міського голову, треба ще й дати йому інструмент для ефективного управління. І якщо, скажімо, комусь подобаються результати мого господарювання в місті протягом попередніх п'яти років і він хоче підтримати мене на другий термін, щоб я продовжив  реалізацію проєктів, йому треба підтримати ще й кандидатів у депутати до міської ради від політичної партії "Пропозиція". Я не йду самовисуванцем. Я йду від політичної сили, яка стовідсотково підтримує мою програму і готова разом зі мною відстоювати її виконання, візьме на себе відповідальність за результати господарювання в місті протягом наступної каденції".

Читайте також: Представники ОБСЄ промоніторили передвиборчу кампанію міського голови Кропивницького

Вибори в Кропивницькому: чому сімдесят краще за нуль

Андрій Райкович: Замість підставити місцевому самоврядуванню плече влада ставить йому підніжку

Немає часу на експерименти – ветеран АТО про ситуацію в Кропивницькому напередодні виборів