21жовтня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Почесний громадянин Кропивницького: Команді Андрія Райковича вдалося зробити те, про що тільки говорили десятиліттями

ПОЛІТИКА

Почесний громадянин Кропивницького: Команді Андрія Райковича вдалося зробити те, про що тільки говорили десятиліттями

1photo сухом

Колишній багаторічний керівник Кіровоградщини та Почесний громадянин Кропивницького-2020 Микола Сухомлин на прохання «З перших уст» погодився оцінити діяльність нинішнього керівництва Кропивницького.

Ось що він сказав:

«Команді Андрія Райковича за період своєї каденції вдалося зробити те, про що говорили десятиліттями. Я маю на увазі, перш за все, будівництво і введення в експлуатацію арки, відкриття додаткового руху по вулиці Кропивницького, прокладку доріг на Велику Балку, реконструкцію вулиці Полтавської.

Серйозним здобутком команди вважаю також часткову заміну маршруток багатомісним транспортом, чому посприяло повернення в міське управління тролейбусного парку. Його орендар і власники маршруток не ставили перед собою такої мети, й тому дії міського голови були правильними. Як наслідок – пасажирські перевезення в Кропивницькому сьогодні значно кращі, ніж е було п'ять років тому.

До успіху я зараховую й реорганізацію системи теплопостачання, ремонт наявних і прокладання нових тротуарів, під'їздів до багатоповерхових будинків тощо".

Микола Сухомлин переконаний, що подальша реалізація напрацювань команди нинішнього очільника міста прислужиться інтересам кропивничан. Разом із тим він висловив і свої побажання. Зокрема, стосовно генерального плану міста, основою якого має бути план соціально-економічного розвитку на п'ять-десять років.

«Щоб генеральний план став програмою для дій, треба звернути увагу на укомплектованість архітекторами. У Кропивницькому їх явно бракує. Не зайвим було б відновити практику, коли першим заступником міського голови був будівельник за освітою і досвідом роботи. Це дозволяло чіткіше проводити архітектурну політику міста, зберігати його неповторності», – зазначив Микола Сухомлин.

Він також порадив краще співпрацювати з науковцями місцевих університетів. На його переконання, їхні розробки могли б прислужитися при розв'язанні екологічних та багатьох інших проблем міста.

Читайте також: Міський голова Кропивницького – у п’ятірці найвідповідальніших очільників міст України

Ми обов’язково реанімуємо Балашівську промзону

Андрій Райкович про «небо і землю» міської медицини 

Про реконструкцію головної площі та набережної 

Андрій Райкович – кропивничанам: Своє завдання я вбачаю в простих та конкретних речах