23липня2024

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я У Кропивницькому зареєстрували перебільшення середньомісячних концентрацій по пилу

ЗДОРОВ'Я

У Кропивницькому зареєстрували перебільшення середньомісячних концентрацій по пилу

baza chajka

У квітні проводили моніторинг забруднення атмосферного повітря, поверхневих вод та радіоактивного забруднення навколишнього природного середовища на території області.

Проби води відбирали на 19 річках, які протікають на території Кіровоградської області і відносяться до басейнів Середнього та Нижнього Дніпра, а також басейну Південного Бугу, повідомили в Кіровоградському обласному центрі з гідрометеорології.

На деяких річках відмічалося перевищення ГДК з: нітрогену амонійного 1,13-4,72 ГДК та нітрогену нітритного 1,00-4,00 ГДК. Вміст розчиненого кисню був задовільним і становив 5,35-9,96 мгО2/дм3.

За даними лабораторій, які знаходяться в м. Кропивницький та м. Світловодськ, в квітні 2024 року на території області відмічалося перебільшення середньомісячних концентрацій: в м. Кропивницький по пилу в 1,6 раза. Середньомісячні концентрації по оксиду вуглецю та формальдегіду на рівні ГДК. В м. Олександрії – по пилу в 1,7 раза.

Максимальні значення радіаційного фону протягом місяця знаходилися в межах 10-16 мкР/годину, що відповідає фоновим значенням (максимально допустиме значення рівня природного фону становить 24 мкР/ годину).

Читайте також: На Кіровоградщині встановлюють станції моніторингу якості повітря

Моніторингові дослідження повітря у Кропивницькому після пожежі: показники – в нормі 

Стали відомі результати дослідження повітря після пожежі на "Хімрезерві"

На пожежі у Кропивницькому вогнеборці виявили одного загиблого

Пожежа у Кропивницькому: начальник ОВА закликав зберігати спокій