09серпня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Зіркове ралі-2019: цьогоріч учасники фінішуватимуть Кропивницькому

СУСПІЛЬСТВО

Зіркове ралі-2019: цьогоріч учасники фінішуватимуть Кропивницькому

Незабаром Кропивницький уже вчетверте традиційно зустрічатиме «Зіркове ралі» 2019 року.

06 2019 10Захід для власники класичних транспортних засобів, вироблених до 1989 року, пройде під егідою Автомобільної Федерації України.

Головний старт заплановано на 11 липня в багатьох обласних центрах України. Звідти екіпажі одночасно вирушають до Кропивницького, де фінішують не пізніше 17.00 12 липня.

У наступні два дні проведуть аматорські перегони по дорогах Кіровоградської області, святкові заходи на честь 105 річниці Бессарабського автопробігу за участі вітчизняних автомобілістів, який у 1914 року проїхав по цих містах, та виставка старовинних авто.

Правила – дуже прості і діють вже на протязі століття, розповідає директор-командор «Зіркового ралі» Дмитро Григор’єв.

"Учасники наших змагань повинні дістатися до фінішу з мінімальною кількістю штрафних балів, які будуть нараховуватись суддями у разі запізнення (або передчасного прибуття) екіпажу на фініш кожного етапу, за екстрене технічне обслуговування на трасі та за використання сторонньої технічної допомоги. На старті екіпажі отримують контрольний талон, де організатори позначать основні деталі дорожньої ситуації маршруту з локацій старту, контролю проходження та фінішу кожного етапу, а також норми часу, яку розраховано з урахуванням віку кожного авто. Всі засоби сучасної електронної навігації дозволені. До програми змагань включені також спеціальні ділянки для екіпажів-учасників з ускладненою навігацією та змагання зі швидкісного маневрування на закритому майданчику. Судді ретельно пломбують капоти авто на старті кожного етапу, ремонт дозволений тільки протягом 90 хвилин у технічному парку після закриття фінішу кожного етапу", – розповів пан Григор’єв.

І додав, що автомобільне свято та нагородження переможців відбудеться 14 липня на майданчику міста поперед театром ім. М. Кропивницького, починаючи з 10.30.

У стартах попередніх сезонів приймали участь понад 70 екіпажів зі всіх куточків нашої

Читайте також«Зіркове ралі» презентували також в Олександрії 

«Зіркове ралі» у Кропивницькому не залишило нікого байдужим

Прихильників автомототехніки у стилі ретро запрошують на «Зіркове ралі» у Кропивницькому

Знов у Кропивницькому: до міста завітає «Зіркове ралі»

Зіркове ралі-2017: проміжний фініш у Кропивницькому

 Учасники «Зіркового ралі-2017» оцінили дороги Кіровоградщини й пообіцяли заїздити до Кропивницького щороку