24лютого2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Секретар міської ради Кропивницького особисто відреагував на скаргу мешканця обласного центру

СУСПІЛЬСТВО

Секретар міської ради Кропивницького особисто відреагував на скаргу мешканця обласного центру

Сьогодні, 12 лютого, секретар міської ради Андрій Табалов разом із представниками головного управління ЖКГ та ЖЕО № 4 обстежили дах будинку № 36 по вулиці Героїв України.

12 10

Підставою для зустрічі з мешканцями стало звернення кропивичанина Андрія Табакова, який проживає за зазначеною адресою, про протікання даху будинку. Чоловік завітав на особистий прийом до очільника депутатського корпусу та попросив про допомогу у вирішенні цього питання. Посадовець особисто виїхав на місце, аби перевірити реальний стан речей.

Під час обстеження проблемного об’єкту виявили, що ремонту потребує певна ділянка даху. Очільниця ЖЕО №4 Людмила Запорожець поінформувала, що покрівлю будинку щороку частково ремонтують. Цей рік – не виняток.

12 8

12 9

Також містяни звернулися до представників влади із пропозицією щодо облаштування на прилеглій до будинку території бесідки, навісу над дитячим майданчиком, нових урн та лавок.

Реагуючи на це, Андрій Табалов розповів, що депутати міської ради нещодавно затвердили комплексну програму «Затишний двір», яка передбачає можливість виконати такі роботи. Головне, що для цього потрібно, – це організуватись мешканцям та надати свої пропозиції.

«Я б вам порадив також скористатися конкурсом місцевих ініціатив «Громадський бюджет». Адже цю роботу маємо виконувати не лише ми із комунальними службами. Піднімайте це питання, підключайтеся, радьтеся та подавайте проєкт на конкурс, а ми вам допоможемо», – зазначив очільник депутатського корпусу.

Читайте такожГромадський «довгобуд» Кропивницького вийшов на фінішну пряму

Очільник депкорпусу Кропивницького порадив місцевим обранцям виконати свої зобов’язання

Піар чи кропітка робота: у Кропивницькому хочуть впорядкувати прибудинкові території 

Андрій Табалов дотримався обіцянки, яку дав під час обирання на посаду очільника депкорпусу 

Депутати Кропивницького ініціюють комплексне відновлення прибудинкових територій всього міста