17січня2021

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Чому міський голова Кропивницького взявся за пензлі та фарбу (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Чому міський голова Кропивницького взявся за пензлі та фарбу (ФОТО)

28655 1200x800 2

Учора, 15 вересня, в Центральному сквері Кропивницького тривало велике прибирання.

28660 1200x800 2

З ініціативою навести тут порядок виступило управління молоді та спорту міської ради. Його підтримали молодіжні організації, студенти, підприємці, чиї торгові точки розташовуються в сквері, а також працівники міської ради. Вони прибирали сміття, опале листя, фарбували металеві конструкції.

Усе це мав би робити орендар, який ще на початку двотисячних років отримав сквер в оренду на сорок дев'ять років (була така тоді «мода» – віддавати в оренду майно й землю громади на тривалий період, а фактично – назавжди), проте він давно відмовився виконувати зобов'язання. Не випадково міська рада намагається через суд повернути сквер у міське управління.

Міський голова Андрій Райкович, котрий долучився до прибирання, висловив впевненість, що спільними зусиллями вдасться зробити сквер «охайним, привабливим, зручним для відпочинку і в рази кращим, ніж він був колись і є нині». 

За приклад очільник міста назвав дендропарк, який теж передано в оренду приватній структурі.

«Там дуже багато зроблено: доріжки, клумби, висаджується велика кількість квітів. Все утримується в належному стані, тому й ідуть туди люди. А цей сквер волає, щоб його привели до порядку», – сказав Андрій Райкович.

Він підтримав ініціативу управління молоді і спорту. Разом з молоддю фарбував дошку оголошень.

«Якщо на ініціативу відгукнулося стільки людей, то це свідчить про те, що вона потрібна», – додав Андрій Павлович.

Саме прибирання він вважає свідченням готовності містян разом дбати про красу свого міста, поліпшувати умови проживання в ньому.

Що ж до орендаря, то подейкують, що він втратив інтерес до скверу, коли зрозумів, що за нинішньої міської команди йому не вдасться перетворити сквер на торговельно-розважальний центр.

28656 1200x800 2

Читайте також: Чого бракує Центральному скверу Кропивницького

Андрій Райкович: Елементи комунальної культури в Кропивницькому мають бути на високому рівні

Чому у Кропивницькому запустили механізм розірвання договору оренди у центральному сквері