29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькій міській раді привітали фундаментаторів держави (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькій міській раді привітали фундаментаторів держави (ФОТО)

36300 1200x800 2

У Кропивницькій міській раді вчора, 7 грудня, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні. 

36290 1200x800 2

Перші вітання посадовці отримали від очільника міста Андрія Райковича.

"Служити громад нелегко, відповідально та почесно. Місцеве самоврядування – фундамент держави. Це – постійний діалог з громадою, з людьми. Це, коли пообіцяв – то обов’язково потрібно зробити. І я вірю, що у нас з вами саме така формула роботи. Самоврядування – це наполеглива системна робота, порядок, помножений на згуртованість депутатського корпусу і виконавчих органів навколо інтересів громади, бажання трудитися задля блага і достатку містян. Ви вмієте це робити, тому щира всім вам подяка", – зазначив міський голова.

Привітав колег зі святом і секретар міської ради Олег Колюка.

36301 1200x800 2

Традиційно нагородили почесними відзнаками кращих працівників органів місцевого самоврядування. Цього дня Андрій Райкович та Олег Колюка вручили почесну грамоту Кіровоградської обласної державної адміністрації і обласної ради Аллі Козловій, начальниці управління торгівлі та побутового обслуговування населення.

Грамоти ОДА отримали Олена Брюм, начальниця управління діловодства та організаційної роботи, та Олександр Нікітенко, директор департаменту надання адміністративних послуг.

Подяки обласної ради оголосили Дмитру Бірцю, депутату Кропивницької міської ради восьмого скликання, та Олександру Брюховецькому, начальнику інспекції з благоустрою.

36292 1200x800 2

Відзнаки Кропивницької міської ради та виконавчого комітету „За заслуги” ІІ ступеня отримали Олександр Вергун, заступник міського голови Кропивницького, і Ольга Чабанова, спеціаліст УКБ.

Почесною грамотою Кропивницької міської ради та виконавчого комітету нагородили Людмилу Дубівку, депутатку Подільської районної у місті Кропивницькому ради, Сергія Колодяжного, заступника міського голови, Тетяну Ломову, начальницю управління економіки департаменту з питань економічного розвитку та Ольгу Новак, завідувачку загального відділу виконавчого комітету Фортечної районної ради.

Вручили також грамоти та подяки міської ради та її виконавчого комітету.

Насамкінець перед "іменинниками" виступив  неповторний колектив Кропивницького міського професійного духового оркестру.

36297 1200x800 2

Читайте також: