02червня2023

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Регіональний центр розвитку послуг залучив Держпраці до проєкту з працевлаштування переселенців на Кіровоградщині

СУСПІЛЬСТВО

Регіональний центр розвитку послуг залучив Держпраці до проєкту з працевлаштування переселенців на Кіровоградщині

279292929 367994465362713 4141590915510772099 n

Регіональний центр розвитку послуг залучив фахівців управління Держпраці в області до проєкту з працевлаштування переселенців. Меморандум про співпрацю підписали керівники установ.

Як зазначила виконуюча обов‘язки директора комунального підприємства «Регіональний центр розвитку послуг» Марина Осіпова, співпраця також передбачатиме консультування роботодавців із питань працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

«Кіровоградщина продовжує приймати людей і одним із пріоритетних наших завдань нашого проєкту є допомогти їм якомога швидше адаптуватися у соціальне життя нашої області. Тепер у цьому нам допомагатимуть фахівці управління Держпраці в частині правильного оформлення трудових відносин», – пояснила Марина Осіпова.

Виконання меморандуму здійснюватимуть у рамках реалізації проєкту із працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Довідково: раніше комунальне підприємство «Регіональний центр розвитку послуг» Кіровоградської обласної ради відкривав центр працевлаштування для вимушених переселенців.

Читайте також: