05липня2022

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО 19 громад Кіровоградщини отримають технічну допомогу від U-LEAD

СУСПІЛЬСТВО

19 громад Кіровоградщини отримають технічну допомогу від U-LEAD

24 viber 2022 05 20 11 07 07 173 1

Для медичних та соціальних закладів Добровеличківської громади важливим питанням було забезпечення безперебійної подачі електроенергії.

Саме тому дизельні генератори та автономний ліхтар, які громада отримала від U-LEAD, стануть у пригоді, якщо не стане світла.

"Ми отримали від наших партнерів комплект технічної допомоги «Освітлення», який вже передали нашим комунальним закладам. Це обладнання допоможе в разі виникнення надзвичайних ситуацій підтримувати роботу установи та медичних приладів", – розповіла заступниця Добровеличківського селищного голови Валентина Саакян.

У Добровеличківській громаді вже знайшли прихисток 1029 біженців, з них 283 дітей. Транзитом через населені пункти з початку війни пройшли понад 1500 людей, які рятувалися від війни.

Як зазначила Валентина Саакян, для тих, хто приїжджає в пошуку тимчасового прихистку в громаді облаштовують спеціальні приміщення. Але, коли почали шукати необхідні речі, зрозуміли, що не вистачає ковдр, розкладушок та інших речей. Саме тому комплект «Прихисток», який має отримати громада від U-LEAD, допоможе в організації спальних місць, забезпечить можливість зробити запаси питної води. Також в комплекті є генератори.

Окрім Добровеличківської громади технічну допомогу від U-LEAD отримають ще 19 громад Кіровоградської області.

"На даний час громади нашого регіону працюють на забезпечення тилу, допомоги збройним силам, територіальній обороні та переселенцям. При цьому не кожна громада може забезпечити себе необхідним устаткуванням та речами. Саме тому U-LEAD придбала і доставляє до громад України пакети екстреної допомоги. Набори  “Прихисток” та “Світло” забезпечать громади відповідними необхідними засобами для  облаштування прихистків для внутрішньо переміщених осіб та підтримки живлення у комунальних закладах, – розповів керівник Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Кіровоградській області Олег Яременко.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Оксана Стельмах

Читайте також: