02жовтня2022

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницький: керівництво бригади тероборони звернулося до рідних військовослужбовців із офіційною заявою

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницький: керівництво бригади тероборони звернулося до рідних військовослужбовців із офіційною заявою

22736467927139022

До рідних та близьких військовослужбовців 121 бригади територіальної оборони звернулося бригадне керівництво.

Текст заяви оприлюднили на сторінці у соцмережі.

"Звертаємось до вас із проханням свідомо і з розумінням ставитись до тих подій, у яких беруть безпосередню участь ваші рідні та близькі. На українських військових покладена священна місія – боронити суверенітет та територіальну цілісність держави.

У країні триває війна, військовослужбовці нашої частини роблять все, аби зберегти кожен сантиметр української землі й знищують ворога разом з бійцями всіх видів і родів військ Збройних Сил України.

Усі командири працюють на місці, рішення приймаються вчасно, оперативно і реалізовуються відповідно до обстановки, що склалася в бойових умовах.

На жаль, є військовослужбовці, які самовільно, без наказу, залишили бойові позиції, таким чином наразили на небезпеку своїх товаришів, дані особи, у разі доведення вини, будуть притягнуті до відповідальності відповідно до чинного законодавства в умовах воєнного часу.

Просимо вас не вірити фейкам та довіряти лише перевіреній інформації з офіційних джерел державних установ та організацій.

Не поширюйте дані про перебіг бойових дій та місця дислокації частин. Це небезпечно для всього особового складу.

Підтримуйте наших військовослужбовців.

Це важливо!

Україна переможе!", – йдеться у заяві.

Для уточнення інформації можна звертатися за номером: 050 711 14 66.

Читайте також: