08серпня2022

ГОЛОВНА ПОДІЇ НОВИНИ СУСПІЛЬСТВО Кіровоградщина: до суду скерували три обвинувальні акти щодо злочинних груп, які поширювали наркотики

ПОДІЇ

Кіровоградщина: до суду скерували три обвинувальні акти щодо злочинних груп, які поширювали наркотики

06 3

Протягом перших п’яти місяців на Кіровоградщині поліцейські викрили у скоєнні наркозлочинів понад сотню осіб.

Під час досудового розслідування за фактами кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів і психотропних речових, 106 особам повідомлено про підозру у вчиненні 127 злочинів. За результатами вжитих заходів із незаконного обігу на території області вилучено 53 кілограми наркотиків.

Загалом протягом п’яти місяців правоохоронцями повідомлено про підозру 35 особам за вчинення 61 злочину, пов’язаного зі збутом наркотиків. Стосовно 16 громадян судами обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

За напрямком протидії наркозлочинам, скоєним з допомогою мережі Інтернет, поліцейськими викрито 10 осіб, які черезсайти та канали в месенджерахздійснювали збут наркотичних засобів і психотропних речовин.

Їм повідомлено про підозру у скоєнні 43злочинів за ознаками ст. 307 Кримінального кодексу України. Також припинено функціонування трьох інтернет магазинів.

За п’ять місяців до суду вже скеровано три обвинувальні акти відносно організованих злочинних груп, які на території області збували наркотики та «психотропи».

Робота з попередження, виявлення та припинення наркозлочинівпродовжується.

Довідково:  на території області триває комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак».

За матеріалами управління боротьби з наркозлочинністю

департаменту боротьби з наркозлочинністю Нацполіції України

Читайте також: