08квітня2020

ГОЛОВНА ПОЛІТИКА Андрій Табалов: Для мене є єдиний виборчий округ – це місто Кропивницький

ПОЛІТИКА

Андрій Табалов: Для мене є єдиний виборчий округ – це місто Кропивницький

Секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов переконаний, що минулий рік для Кропивницького, став досить продуктивним.

28 23

Про це очільник депкорпусу повідомив під час звіту наживо у «Темі дня».

«Арка, шляхопровід, дороги, новий житловий будинок, оновлення комунального автопарку, введення в експлантацію оновлених шкільних спортивних залів, оснащення медичних закладів сучасним обладнанням та ще багато чого стало можливим лише завдяки плідній співпраці керівництва міста та депутатського корпусу. Саме прозорість нашої каденції дозволила нам добре попрацювати на благо громади, враховуючи їхню думку», – наголосив Андрій Табалов.

Але місто не повинне зупинятися на досягнутому, а ставити для себе нові цілі і досягати мети.

«З 1 березня Селище Нове стане районом Кропивницького. Я був куратором цього проекту: проводив перемовини з певними категоріями населення, готував громадські слухання. І, нарешті – приєднання, яке піде лише користь як громаді селища, так і Кропивницького. Також болючими питаннями для міста залишаються встановлення несанкціонованих МАФів, оновлення зеленого фонду обласного центру, благоустрій та житлово-комунальні питання багатоповерхівок та приватного сектору. З приводу цього ведемо щоденну напружену роботу», – зауважив посадовець.

Він постійно спілкується із кропивничанами і по можливості намагається особисто допомогти знайти вихід із проблемних ситуацій або долучити до вирішення проблем компетентні служби.

«Для мене як секретаря міської ради є один єдиний округ – це місто Кропивницький. Нещодавно до мене звернулися мешканці провулку Степовому щодо відновлення дорожнього покриття. Не пройшли повз мене і звернення від людей із Новомиколаївки щодо несвоєчасної реалізації проекту-переможця «Громадського бюджету» та наведення ладу із старими деревами. Ну, і звісно ж, проблема безпритульних тварин. Багато років містяни скаржаться, і я намагаюся зараз задіяти усі можливі важелі, аби ця проблема рушила з мертвої точки», – поінформував посадовець.

Потягом прямого ефіру до студії зателефонувало чимало громадян, аби почути думку очільника місцевих депутатів про проблемні питання сьогодення.

Детальніше – за посиланням.

Читайте такожЯк громада Нового відстоювала своє право на приєднання до Кропивницького

Місцева влада та екозахисники Кропивницького об’єдналися задля реалізації спільної мети

У Кропивницькому притулку для покинутих тварин не можуть дочекатися фінансування 

Які громадські проєкти Кропивницького наступного року матимуть привілеї 

Реакція місцевої влади Кропивницького на прохання громади про допомогу не забарилася 

Громада Кропивницького даватиме поради народним обранцям