05грудня2023

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Жителі скандальновідомого кропивницького гуртожитку – на шляху до приватизації житла

СУСПІЛЬСТВО

Жителі скандальновідомого кропивницького гуртожитку – на шляху до приватизації житла

279558796 374026038100707 2890563155106015998 n

У Кропивницькому триває обстеження будівлі гуртожитку на проспекті Університетському, 21.

Рішення про створення робочої групи, яка проводить інспекцію, було прийняте виконавчим комітетом Кропивницької міської ради 26 квітня. Підставою стала передача гуртожитку виконавчою службою до власності територіальної громади на виконання ухвали суду. Це важливий крок у довгому процесі боротьби мешканців багатоповерхівки за відстоювання власних прав, в ході якої виконавчі органи міської ради надавали їм необхідну юридичну підтримку.

"Нині ми визначаємо кількість житлових приміщень у будинку, їхню форму власності та оглядаємо приміщення загального користування", – повідомила голова робочої групи, заступниця начальника ГУЖКГ Кропивницької міської ради Тетяна Савченко.

Комісія виконує поквартирні обходи, мешканцям, котрі лише зареєстровані, але не мають права власності на житло, роз’яснюють, як вони можуть приватизувати свої помешкання, надають перелік документів, які необхідно зібрати для отримання ордерів на квартири.

Головне завдання сьогодні — допомогти людям із приватизацією квартир, адже попередній власник їм такої можливості не давав. На розгляд міської ради вже підготовлений відповідний проект рішення, яким буде затверджено необхідний для цього механізм.

Читайте також: