16червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Вищий антикорупційний суд виніс обвинувальний вирок у справі ексдиректора ВАТ «Кіровоградгазу»

КРИМІНАЛ

Вищий антикорупційний суд виніс обвинувальний вирок у справі ексдиректора ВАТ «Кіровоградгазу»

117431040 317615612942411 8026452821212905765 n

Сьогодні, 6 серпня 2020 року, колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила обвинувальний вирок та визнала винуватим ексдиректора Дочірнього підприємства «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз».

Йдеться про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Про це інформує пресслужба Вищого антикорупційного суду.

Судом встановлено, що у червні 2017 року обвинувачений умисно, зловживаючи своїм службовим становищем, вчинив розтрату ввіреного йому майна у розмірі 8 600 000,00 грн. на користь іншої юридичної особи, у збагаченні якої був зацікавлений. Колегія суддів дійшла висновку, що з метою приховання своїх злочинних намірів ексдиректор ДП «Центргаз» уклав договір на завідомо невигідних умовах для очолюваного ним підприємства, що унеможливило його виконання і спричинило вибуття грошових коштів у розмірі 8 600 000,00 грн.

Обвинуваченому було призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 8 років із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки, а також з конфіскацією частини майна.

Вирок може бути оскаржено упродовж 30 днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Читайте також: В антикорупційному суді провели засідання у справі екс-директора ДП «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз» 

Антикорупційний суд призначив засідання у справі ексдиректора «Кіровоградгазу», якого підозрюють у розтраті мільйонів гривень

САП: розслідування справи ексдиректора ДП «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз» завершили

Ексдиректор ДП «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз» причетний до розтрати понад восьми мільйонів гривень

«Кіровоградгаз» шукає винних, ДП «Кіровоградтепло» оптимістично входить у судовий процес 

 До суду направлено справу двох працівників ВАТ «Кіровоградгазу», викритих на корупційному злочині 

А починалось усе з посмішок: представників громади не пустили на акціонерні збори ВАТ «Кіровоградгаз»