20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА За нового директора кропивницького театру корифеїв проголосували одностайно (ФОТО)

КУЛЬТУРА

За нового директора кропивницького театру корифеїв проголосували одностайно (ФОТО)

poster area 6Z0qoO6

14 вересня конкурсна комісія обрала нового директора-художнього керівника комунального закладу «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М.Л. Кропивницького».

Ним став режисер Сергій Корнієнко. Саме за його кандидатуру члени комісії проголосували одностайно, поінформували в обласній раді.

За регламентом, рішення про обрання новим керівником театру корифеїв Сергія Корнієнка передадуть на розгляд постійних комісій обласної ради. У разі її затвердження за призначення режисера новим керівником театру ім. М. Кропивницького голосуватимуть депутати обласної ради під час засідання сесії.

Якщо обранці підтримають запропоновану кандидатуру, голова обласної ради укладе із Сергієм Корнієнком контракт.

377264715 703192208509602 4429048430908732573 n

Як повідомляли раніше, на посаду керівника театру корифеїв претендували два кандидати – режисер Сергій Корнієнко та актор Олексій Дорошев.

Довідково: Сергій Корнієнко народився у 1988 році у Прилуках Чернігівської області. У 2012 році закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого за спеціальністю «режисура драматичного театру». З 2021 року – викладач акторської майстерності у своїй альма-матер. Протягом творчого шляху режисував вистави у Київському молодіжному інтерактивному театрі «МІСТ», Хмельницькому музично-драматичному театрі ім. М. Старицького, у Київському академічному молодіжному театрі тощо. Працював головним режисером в Українському драматичному Малому театрі. Засновник і директор школи акторської майстерності «Euphoria».

Читайте також: За посаду директора театру корифеїв поборяться два кандидати

Нового директора кропивницького театру обере конкурсна комісія з дев’яти осіб(

В очікуванні театрального сезону: у Кропивницькому вирішують долю директора, призначеного на час воєнного стану

Директор кропивницького театру консультується з юристами та планує черговий театральний сезон

"Ти не наш", – заявили директору кропивницького театру та запропонували написати заяву