27травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому поставили на облік для отримання тимчасового житла п’ятнадцять сімей вимушених переселенців

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому поставили на облік для отримання тимчасового житла п’ятнадцять сімей вимушених переселенців

Під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлани Балакірєвої провели засідання громадської комісії з житлових питань.

Члени комісії розглянули чотири проєкти рішень виконавчого комітету Кропивницької міської ради, інформує відомча пресслужба.

Відповідно до заяв громадян та поданих документів, комісія рекомендувала взяти на облік для отримання тимчасового житла п’ятнадцять сімей вимушених переселенців з Луганської та Донецької областей, які, рятуючись від обстрілів і бомбардирувань, обрали для себе місцем прихистку Кропивницький.

У складі таких сімей є пенсіонери, особи з інвалідністю, неповнолітні діти. Їхнє власне житло в переважній більшості нині зруйноване або повністю непридатне для проживання внаслідок збройної агресії російських окупантів, доходи ж у людей – не дотягують до прожиткового мінімуму.

Під час засідання члени комісії опрацювали також проєкти рішень виконавчого комітету про зняття громадян з квартирного обліку, внесення змін до квартирної справи та низку звернень громадян з житлових питань. З розглянутих питань комісія прийняла відповідні рішення.

 Читайте також: